Video nadzor in vsa CCTV oprema, Artenida   
  Prva stran » Katalog » OPREMA ZA OPTIKO » Patchcords » PC-2LC/2SC-MM-2 Moj račun  |  Vsebina košarice  |  Nakup   
Hitro iskanje
 
Vpišite artikel, ki ga iščete.
Napredno iskanje
Kategorije
NAPAJANJE (150)
Kaj je novega? več
KRIzNI IZVIJAc PZ1 ST-STHT0-60274 STANLEY
KRIzNI IZVIJAc PZ1 ST-STHT0-60274 STANLEY
2.28EUR
Informacije
Kontakt
Zasebnost
Dostava
Pogoji poslovanja
PC-2LC/2SC-MM-2 MULTI-MODE DUPLEX PATCHCORD 2m 2x LC PLUG/2x SC
[PC-2LC/2SC-MM-2]
7.08EUR

Multi-mode duplex OM2 patchcords with LSZH coating.

  • LC/UPC connectors <-> SC/UPC connectors.
  • Length: 2 m.
  • Multi-mode fibers.
  • Max. connector insertion loss: 0.11 dB.
  • Fiber attenuation: 2.8dB/km @ 850nm, 0.8db/km @ 1300nm.
  • LSZH (Low Smoke Zero Halogen) coating - means small amount of toxic gases emitted during combustion.

 

 



Za več informacij obiÜčite spletno stran proizvajalca webpage.
Artikel je bil dodan v katalog dne Monday 18 February, 2013.
Ocene IMAGE_BUTTON_PRINT_VIEW
Prijava

Email

Geslo


Ste pozabili geslo?

Registraija

Košarica več
0 artiklov
Jeziki
Slovenian English
Opozorila več
ObvestilaObvesti me o posodobitvah PC-2LC/2SC-MM-2 MULTI-MODE DUPLEX PATCHCORD 2m 2x LC PLUG/2x SC
Komentarji več
Napiši ocenoNapiši komentar za izbrani artikel!

Vse pravice pridržane; 2018 Video nadzor in vsa CCTV oprema, Artenida