Video nadzor in vsa CCTV oprema, Artenida   
  Prva stran » Katalog » OPREMA ZA OPTIKO » Pigtails » PIG-LC-MM-OM3 Moj račun  |  Vsebina košarice  |  Nakup   
Hitro iskanje
 
Vpišite artikel, ki ga iščete.
Napredno iskanje
Kategorije
NAPAJANJE (150)
Kaj je novega? več
KRIzNI IZVIJAc PZ2 ST-STHT0-60276 STANLEY
KRIzNI IZVIJAc PZ2 ST-STHT0-60276 STANLEY
2.51EUR
Informacije
Kontakt
Zasebnost
Dostava
Pogoji poslovanja
PIG-LC-MM-OM3 MULTI-MODE PIGTAIL WITH LC CONNECTOR
[PIG-LC-MM-OM3]
2.22EUR

Multi-mode OM3 pigtails are used to connect fast networks, such as Gigabit Ethernet, they are according to IEC, EIA TIA norms and Telecordia standards.

  • Plug: LC.
  • Length: 2 m.
  • Multi-mode fiber.
  • Connector insertion loss: 0.03 dB.
  • Fiber attenuation: 2.8dB/km @ 850nm, 0.8dB/km @ 1300nm.

 

 



Za več informacij obiÜčite spletno stran proizvajalca webpage.
Artikel je bil dodan v katalog dne Monday 18 February, 2013.
Ocene IMAGE_BUTTON_PRINT_VIEW
Prijava

Email

Geslo


Ste pozabili geslo?

Registraija

Košarica več
0 artiklov
Jeziki
Slovenian English
Opozorila več
ObvestilaObvesti me o posodobitvah PIG-LC-MM-OM3 MULTI-MODE PIGTAIL WITH LC CONNECTOR
Komentarji več
Napiši ocenoNapiši komentar za izbrani artikel!

Vse pravice pridržane; 2018 Video nadzor in vsa CCTV oprema, Artenida